O nás

Dne 23. 11. 2015 došlo k založení společnosti PRAMEKO TOOL s.r.o., která plně nahrazuje fyzickou osobu Pavel Kovařík ‚IČO 71767673 působící na trhu od roku 2006, a přebírá veškeré závazky a povinnosti.

Společnost PRAMEKO TOOL s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku pod číslem  IČ0 045 84 210. Společnost PRAMEKO TOOL s.r.o. se zabývá výrobou přesných součástí a sestav podporujících automobilový i letecký průmysl. Nástrojařská činnost byla rozšířena o výrobu postupových střižných a tažných nástrojů. Dodáváme konstrukční práce dle zadání návrhu, provádíme komerční 3D měření na strojích DEA a mimo jiné provádíme digitalizaci použitých nebo starých neevidovaných součástek, tzv. reverse engineering.

Pracujeme s nejmodernějším software a špičkovou obráběcí technologií. Využíváme vědomostí našich zaměstnanců a jejich zkušeností.

Společnost je vlastníkem certifikátu ISO 9001 od roku 2009 a od roku 2015 má implementovaný systém řízení výroby.

Ovládnutím technologií jako jsou povrchová úprava (černění), broušení ploché i na kulato, tepelné zpracování nebo elektroerozivní řezání dělá ze společnosti PRAMEKO TOOL s.r.o. soběstačnou společnost bez nutnosti kooperace.