Naše služby

Výroba nástrojů

Hlavní pracovní náplní společnosti PRAMEKO TOOL s.r.o. je konstrukce , výroba , opravy a repasy střižných a ohybových nástrojů. Jsme schopni pracovat s rozměry 1400x800x500mm s hmotností do 2000kg. Konstrukci provádíme dle zadání a po odsouhlasení zákazníkem dodáváme nový nástroj za cca 6-8 týdnů od objednání. Při výrobě využíváme moderní technologie jako cnc obrábění , hloubení, drátové řezáni , 3D kontrolu.

Výroba přípravků

Vyrábíme přesné pomocné přípravky podporující letecký průmysl. Přesnost a kvalita zpracování je pro nás na prvním místě.

Výroba pro automotive

Ve vysokém standardu navrhujeme konstrukci a následně vyrábíme přesné upínací a kontrolní přípravky pro automotive. Za použití kvalitních materiálů a moderních technologií předáváme výrobky ve vysoké přesnosti.

CMM měření

Již od roku 2006 nabízíme komerční CMM měření na našich měřících centrech. Stroje DEA patří k vysoce přesným strojům a dokáží proměřit i složité díly. Rozměry pracovní plochy strojů jsou 1500x700x700mm. Dokážeme i efektivně scanovat naší sondou z jejichš výstupních dat je možné i zpracování 3D modelů.